Вольєрне господарство

Вольєрне господарство є одним з найцікавіших об’єктів для екологічного туризму Карпатського національного природного парку.
Яремчанський звіринець – вольєрне господарство Карпатського національного природного парку створене в 1992 році. Загальна площа – 5,3га.
Вольєрне господарство — не зоопарк: різницю між першим та другим бачиш одразу, як тільки приходиш сюди. Тут тварини утримуються у напіввільних умовах: просторі вольєри чи просто огороджені металевою сіткою великі території, де олені, косулі, дикі кабани та інші види тварин, яких тільки можна зустріти у Карпатському лісі, почувають себе комфортно.
Дістатися до зоопарку досить просто. Від центру Яремче є покажчики. Також орієнтиром буде ресторан “Ведмежа гора”, який знаходиться поруч.
Вольєрне господарство і зоопарк зараз – це відмінно доглянуте і обладнане місце зі зручною стоянкою для машин.
Чому у цього місця дві назви? Просто комплекс складається з двох зон – зоопарку з клітинами для птахів, і безпосередньо відкритого вольєрного господарства.
До кожного вольєру прикріплена табличка українською та англійською мовами, з котрої кожен відвідувач може почерпнути інформацію про тварин.
Посилання на Google карти